Home / Wiadomości / Aktualności / Zmarł Tomasz Bulzacki

Zmarł Tomasz Bulzacki

tomek

Zmarł Tomasz Bulzacki, wiele osób znało go pod nickami Trutu bądź Prezes. Był niesamowitym człowiekiem, pełnym energii i życzliwości. Jeszcze w latach 90-tych zorganizował studencki klub gier wojennych na Politechnice Warszawskiej. W 2008 roku gdy dyrekcja liceum na Smolnej zamknęła swoje drzwi przed graczami w trybie ekspresowym odświeżył swoje studenckie kontakty i doprowadził do powstania na PW klubu Agresor, tym razem otwartego dla wszystkich chętnych graczy. W tym klubie przez wiele lat w każdy piątek zbierało się nawet 50 osób. To jemu zawdzięczaliśmy, że mieliśmy się gdzie spotkać i grać. Tomek był bardzo aktywny, brał udział w organizacji wielu konwentów i eventów planszówkowych. Niestety przez długi czas toczył też walkę z ciężką chorobą, którą ostatecznie przegrał.

Rodzina Tomka oraz całe nasze środowisko odniosło niepowetowaną stratę. W imieniu Redakcji i swoim chciałbym złożyć Rodzinie najszczersze kondolencje.

Pogrzeb odbędzie się 2 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 w kościele św. Ignacego Loyoli na Cmentarzu Północnym w Warszawie.

Padła propozycja abyśmy uczcili Tomka spotykając się któregoś dnia na Politechnice – wielką grupą jak za dawnych czasów. Jestem przekonany, że bardzo by się ucieszył widząc te sale pełne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Stacja kosmiczna 11 i Apokalipsa – dodatki do Brzdęk! W! Kosmosie!

Czasami bywa tak, że gracz nie ma na co wydać pieniędzy. I wtedy w sukurs przychodzą wydawnictwa, oferujące dodatki do swoich gier. Dodatki są spoko. Dodatki przykrywają Cię wygodnym kocykiem znajomego materiału i podają do ręki cieplutką herbatkę zaprawioną nieoczywistymi przyprawami nowych pomysłów. Na herbatę zaprosiło mnie niedawno wydawnictwo Lucrum, dostarczając do ręki dwa dodatki do Brzdęka! W! Kosmosie! czyli gry przeze mnie niezmiernie lubianej, której tytuł po raz ostatni zapisuje w tym miejscu z wykrzyknikami po każdym wyrazie.  Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap