Home | Wiadomości | Aktualności | Zmarł Tomasz Bulzacki

Zmarł Tomasz Bulzacki

tomek

Zmarł Tomasz Bulzacki, wiele osób znało go pod nickami Trutu bądź Prezes. Był niesamowitym człowiekiem, pełnym energii i życzliwości. Jeszcze w latach 90-tych zorganizował studencki klub gier wojennych na Politechnice Warszawskiej. W 2008 roku gdy dyrekcja liceum na Smolnej zamknęła swoje drzwi przed graczami w trybie ekspresowym odświeżył swoje studenckie kontakty i doprowadził do powstania na PW klubu Agresor, tym razem otwartego dla wszystkich chętnych graczy. W tym klubie przez wiele lat w każdy piątek zbierało się nawet 50 osób. To jemu zawdzięczaliśmy, że mieliśmy się gdzie spotkać i grać. Tomek był bardzo aktywny, brał udział w organizacji wielu konwentów i eventów planszówkowych. Niestety przez długi czas toczył też walkę z ciężką chorobą, którą ostatecznie przegrał.

Rodzina Tomka oraz całe nasze środowisko odniosło niepowetowaną stratę. W imieniu Redakcji i swoim chciałbym złożyć Rodzinie najszczersze kondolencje.

Pogrzeb odbędzie się 2 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 w kościele św. Ignacego Loyoli na Cmentarzu Północnym w Warszawie.

Padła propozycja abyśmy uczcili Tomka spotykając się któregoś dnia na Politechnice – wielką grupą jak za dawnych czasów. Jestem przekonany, że bardzo by się ucieszył widząc te sale pełne.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*