Home | Audio/Video | Archiwum Planszostacji | Planszostacja odcinek 10 – Relacja z Pionka

Planszostacja odcinek 10 – Relacja z Pionka

Zapraszamy do odcinka 10 – wydanie specjalne, przed czasem, żeby podzielić się z wami atmosferą Pionka póki i my i wy mamy to jeszcze świeżo w pamięci.

W dziesiątym odcinku przedstawiamy nasze TOP 5 rzeczy związanych z Pionkiem, a potem oddajemy głos wam – prezentujemy wywiady na żywo z uczestnikami konwentu. Jak usłyszycie mamy nowy konkursik na grę Gold und Rum od Wojtka (wc). Cały czas trwa też konkurs o grę Beowulf od wydawnictwa Galakta. Zgłoszenia czy jakiekolwiek komentarze prosimy przesyłać na nasz adres – planszostacja@gmail.com.

Zapraszamy również do dyskusji o tym odcinku, lub o pomysłach na następne na naszym forum.

Planszostacja – odcinek 10 [33 MB]

Prośba o niezamieszczanie linku bezpośrednio do pliku MP3, ale do niniejszego wpisu, zawierającego opis zawartości podcasta i adres e-mail związany z konkursem.

 

7 komentarzy

 1. Ja tylko dodam, ze rozmawiali ze mna kolejno: Mati, Trzewik, Klema, Czarek, Beata, Bogas, Zielu, Neurocide, Jarek, Klema, wc, mst, Tiju, jax. Jesli kogos pominalem to przepraszam i prosze o poprawienie.

  Wybaczcie niedostatki mojej dykcji i brak umiejetnosci obslugi sprzetu. Pierwsze koty za ploty.

  Dziekuje wszystkim za wypowiedzi – niezmiernie ciesze sie, ze moglem z Wami i w ten sposob porozmawiac.

 2. Don Simon świetnie sobie poradziłeś! Nie wiem w jakiej branży robisz ale jako reporter byś się sprawdził. Tylko jakość dźwięku faktycznie koszmarna. Oprócz rozmowy z Jarkiem z Egmontu, która odbywała się chyba w jakimś ustronnym miejscu bo nie było tych strasznych szumów, pozostałych wywiadów trudno było słuchać.
  Sam pomysł na relację z pionka w tej formie genialny!

 3. Bardzo fajny odcinek. Wywiady pozwoliły poczuć atmosferę Pionka i choć trochę poznać osoby, z którymi Szymon rozmawiał. Wywiad z Egmontem również bardzo ciekawy. Krótko mówiąc, świetnie się słuchało, mimo pewnych problemów technicznych. Dzięki :-D

 4. Oprócz strasznie „szumnego” ;) początku – da się sluchać ;). Gdzieś tam po drodze zgubiłeś Multiego.. :)

 5. Ha, tak mi sie wydawalo, ze kogos ominalem, ale nie moglem sobie przypomniec kogo. Przepraszam Multidej za skleroze. I dziekuje Tiju za czujnosc.
  I mam nadzieje, ze sluchalnosc Planszostacji przynajmniej w Gliwicach znaczaco wzrosnie ;-).

 6. Acha, kiedy Multi gada o tej prystkawce w pewnym momencie zagłusza go jakis piekielny śmiech. Sorry Multi ale wiesz – siódmy człowiek fandomu wydał z siebie okrzyk godowy czy coś w ten deseń.

 7. Wybaczcie kąśliwość, ale trudno na podcascie zamieścić wywiad „na żywo”… ;) To się chyba zdaża tylko w TV czy radiu? Pozdro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*