Home / Targi w Essen / Essen 2010 / Instrukcja ratowania córki gubernatora już jest!

Instrukcja ratowania córki gubernatora już jest!

 Wydawnictwo Kuźnia Gier opublikowało instrukcję do gry Pirates 2ed: Córka Gubernatora w serwisie BoardGameGeek.com. Pobrać można ją stąd.

3 komentarze

  1. Avatar

    Po pobieżnym przeczytaniu instrukcji zapowiada się ciekawa gra piracko ekonomiczna. Czekam z ciekawością na finalny produkt.

  2. Avatar

    No niestety nie jest to druga edycja gry ( czytaj nowa poprawiona i bardziej atrakcyjna wersja) tylko całkiem nowa gra z tym samym motywem przewodnim. Po przeczytaniu instrukcji całość wydaje się słabsza ( tylko 4 bohaterów, tylko dwa kawałki mapy, wiemy gdzie znajdują się te kawałki, ceny towarów nie zmieniają się, mapa nie modularna)

  3. efkon

    „stąd” nie działa :/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kupcy i Korsarze

Są gry, które już od pierwszego wejrzenia przykuwają uwagę. Patrzymy na okładkę, czytamy tytuł i od razu krew żywiej krąży nam w żyłach, a w głowie pojawia się świdrująca myśl: „Muszę to mieć!”. Temat. Tak, temat to jest to, co może dobrze sprzedać grę. „Kupcy i Korsarze? Gra o piratach? Muszę to mieć!”. No co? Nie mam racji? Jest tak, prawda? Nie tam jakieś „Die Burgen von Burgund” albo inne „Im Jahr des Drachen”. No chyba, że kogoś ekscytuje brzmienie języka Goethego… KUPCY I KORSARZE! Ha! Czarna piracka bandera, bitwy morskie, przygody, skrzeczące papugi…Tak, budzi się w nas wszystkich mały chłopiec (pewnie nawet w dziewczynkach). Czy aby ten chłopiec się nie zawiedzie?