Home / Wiadomości / Aktualności / Kilka słów na początek

Kilka słów na początek

gflogoNa wstępie chciałem podziękować wszystkim tym osobom, które mimo ostatniego niezbyt aktywnego okresu działalności GamesFanatic nadal tutaj zaglądają. Obiecujemy poprawę i liczymy na wszelkie uwagi, pomysły, ponadto nie pogardzimy dobrymi słowami zachęty. Słowa podziękowania kieruję też do osób, które postanowiły działać dalej w redakcji serwisu, bo bez nich na pewno nie podjąłbym się tego zadania.  Przy tej okazji bardzo miło nam poinformować, że do grona współpracowników dołączyli Ania i Kuba Polkowscy z Boardgamegirl.pl. A to oznacza, że będziecie mogli u nas być na bieżąco z ich videorecenzjami oraz poczytać ich teksty. Z tego miejsca serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do współpracy, każda para rąk jest mile widziana.
Mam nadzieje, że choć część naszych pomysłów i zamiarów uda się wprowadzić w życie i za jakiś czas będziecie mogli stwierdzić, że GamesFanatic przeżywa drugą młodość. Czego sobie i Wam życzę.

3 komentarze

  1. Avatar

    To może na początek ktoś poprawi tego orta w reklamie wspieram.to bo tak straszy na pierwszej stronie :P Wiem, że to pewnie błąd wspieram.to i ich wina, ale może ktoś by im dał znać :>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Event Badger na festiwalu GRAMY

Wybierasz się w najbliższy weekend na GRAMY? to może cię zainteresować!