Home / Wiadomości / Konkursy / Witkacy – Konkurs

Witkacy – Konkurs

witkacy3.35817.1340x0Wczoraj mogliście się zapoznać z recenzją gry Witkacy. Natomiast dzisiaj możecie spróbować szczęścia i zdobyć własny egzemplarz tej ciekawej karcianki. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Jeśli chcesz otrzymać własny egzemplarz gry Witkacy, musisz najpierw wykazać się wiedzą na temat twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza oraz znajomością gier planszowych. Spośród tych, którzy korzystając z poniższego formularza udzielą poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, rozlosujemy jednego zwycięzcę.

Na odpowiedzi czekamy do następnego czwartku, tj. 10. 09. 2015 r. Termin mija dokładnie o północy.

Powodzenia!

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

1. Organizatorem Konkursu o Witkacym (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 03.09.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 10.09.2015 r., do godziny 23:59.
4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
9. Konkurs polega na udzieleniu poprzez formularz na stronie Konkursu odpowiedzi na pytania konkursowe. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
11. W losowaniu nagród brać będą udział osoby, które udzieliły prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe
12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
13. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
14. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 10 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
15. Każdy zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: kontakt@gamesfanatic.pl
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez Laureata.
17. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Sponsorem konkursu jest wydawnictwo Bomba Games.
logo_bomba_games_GF

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Bits – kolorowy świat Tetrisa

Tetris to gra mojego dzieciństwa. Spędziłam niezliczone godziny, układając linie z coraz szybciej spadających różnokształtnych bloków, podobnie jak większość pokolenia obecnych 30-latków. Będąc świadoma fenomenu tej wyjątkowo wciągającej gry, nie zdziwiłam się, że jej analogowa odsłona, czyli Fits, szybko zyskała ogromną popularność. A skoro tak się stało, to jej autor, doskonale Wam pewnie znany Reiner Knizia, pokusił się o kolejną, podróżną wersję tego klasyka, czyli Bits travel. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap