Home | Wiadomości | Konkursy | Konkurs Świąteczny

Konkurs Świąteczny

❍ Reading Time: 2 minutes

Do redakcji Games Fanatic zawitał już Mikołaj i zostawił Wam kilka prezentów… Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs! Wygrać możecie jedną z trzech gier: Munchkin Panic, Sen lub Na końcu języka. Jedyne co musicie zrobić, to przekonać Mikołaja w formularzu zamieszczonym poniżej, żeby to właśnie Wam przysłał wymarzoną grę :) Swoje zgłoszenia możecie nadsyłać do 23 grudnia do godziny 23:59, a już dzień później, w samą Wigilię wybierzemy zwycięzców!

 

Formularz konkursowy

Formularz konkursowy


Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 23.12, do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

Sponsorem konkursu są: Nasza Księgarnia oraz Black Monk Games. Serdecznie Dziękujemy!

One comment

 1. Widziałam się kilka razy na mieście, ale chyba jesteś przebierańcem, bo na jednej galerii widziałam Cię na trzech różnych piętrach. Raz byłeś gruby, raz chudszy, strasznie dziwna sprawa. Nie wiem co o tym sądzić?! Zaczynam wątpić czy w ogóle istniejesz… Chyba powinieneś to udowodnić… Ps. Jeśli jesteś prawdziwy, to wiesz, że lubię planszówki ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*