Home | Wiadomości | Zapowiedzi | Zapowiedzi 2014 – cz. IV: Granna

Zapowiedzi 2014 – cz. IV: Granna

❍ Reading Time: 2 minutes

grannaDzisiaj ze swoich planów wydawniczych na rok 2014 zwierzała się nam Granna. Czy pójdą za ciosem i zrobią kolejną grę dla zaawansowanych graczy – po spektakularnym sukcesie CV? Czy może spoczną na laurach i wrócą do gier dla graczy? O zamiarach warszawskiego wydawnictwa opowiada Krzysztof Szafrański.

 

 

Witam czytelników Games Fanatic! Najpierw szybkie wyjaśnienie: poniższe tytuły to plany jedynie na pierwszy kwartał 2014 roku. O tym, co będzie później, nie mogę jeszcze za wiele powiedzieć, ale nie martwcie się, dla każdego znajdzie się ciekawy tytuł w ofercie naszego wydawnictwa. „CV” było pierwszym tytułem w serii Granna Expert, a to oznacza, że będą kolejne. Ale, ad meritum:

Granna Kto PozmywaKto pozmywa? Na to pytanie już wkrótce będzie można poznać odpowiedź dzięki naszemu najnowszemu tytułowi „Kto pozmywa?”, polskiej edycji przezabawnej, krótkiej gry francuskich autorów. To leciutki, rodzinny tytuł, który pozwoli rozstrzygnąć odwieczny spór po rodzinnym obiedzie.

 

 

Granna Wilki i Owce„Wilki i owce” wraz z dodatkiem „Grube ryby”, czyli reedycja bardzo dobrego rodzinnego tytułu o poziomie trudności Carcassonne, który potrafi wciągnąć zarówno starszych graczy, jak i dzieciaki. Dodatek zwiększa możliwości kombinowania, dodając nowy rodzaj terenu – stawy, w których punktowane są ryby.

Granna Gra w Słówka

 

 

 

„Gra w SŁÓWKA” czyli nowa odsłona starszej gry ŁamiSłówka. Jest to bardzo niezobowiązująca, rodzinna gra literowa. Jej odbiorcą będzie z pewnością grupa graczy rodzinnych, którzy cenią sobie leniwe popołudnia przy herbacie i szaradowych kombinacjach.

Granna Łap PsiakaGranna Łap Prosiaka

 

 

 

 

 

 

 

 

I wreszcie coś, na co wielu czekało, czyli „Pick-a-dog” i „Pick-a-pig” w polskiej wersji językowej! Tak, szanowni czytelnicy Games Fanatic, jako pierwsi macie okazję dowiedzieć się, że to właśnie Granna wyda obie gry jako „Łap psiaka” i „Łap prosiaka”. Niedawno Redaktor Naczelny Games Fanatic recenzował kolejną grę z tej serii – „Pick-a-Polar-Bear”, więc nie będę się rozwodził nad walorami gry, uprzedzając jednak pytania – tak, myślimy o kolejnych częściach.

Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Was wyjątkowo udany i że dzięki naszym grom spędzicie mnóstwo wspaniałych chwil nad planszą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*