Home | Wiadomości | 10-lecie GF | Konkurs Rocznicowy GF – Fabryka Gier Historycznych

Konkurs Rocznicowy GF – Fabryka Gier Historycznych

FabrykaGierHistorycznychKolejny etap Konkursu Rocznicowego Games Fanatic, kolejne wydawnictwo. Tym razem zawitamy do Lublina i sprawdzimy wiedzę czytelników na temat Fabryki Gier Historycznych. Tak jak poprzednio odpowiedź na pytania umożliwia nie tylko zdobycie gier Fabryki, ale też uczestnictwo w końcowym losowaniu.

Nie zwlekając już więcej – oto pytania:

Pytanie numer 1. „Fabryka Gier Historycznych”, zanim stała się nazwą wydawnictwa planszówkowego, oznaczała coś innego. Jaka to mianowicie inicjatywa nosiła nazwę „Fabryki Gier Historycznych”?

Pytanie numer 2. Wymień jedną postać, jaką można prowadzić w Lubelskim Lipcu, jednego boga, w którego można wcielić się w Teomachii, jeden ród, który reprezentować można w Sigismundusie Augustusie, jednego żołnierza, którym można dowodzić w Bohaterach Wyklętych oraz jednego budowniczego statków, którego pomocnikiem zostaje się w Arce Zwierzaków.

Pytanie numer 3. Podaj liczbę punktów, jakie otrzymałby gracz Arki Zwierzaków za tak wypełnioną Arkę (według poziomu trudności Arcymistrz, oczywiście pomijając punkty za skończenie jako pierwszy i za posiadanie największej liczby ssaków)

Pytanie konkursowe nr 3

Pytanie konkursowe nr 3

Do wygrania będą:

Arka Zwierzaków

Arka Zwierzaków

Teomachia wraz z kompletem nowych bogów

Teomachia wraz z kompletem nowych bogów

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do jutra (środa) do godziny 23.59. Wyniki będą opublikowane w czwartek, o ile niebo nie spadnie nam na głowy.

Formularz do przesyłania odpowiedzi

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*