Home / Artykuły / Witam nowych współpracowników

Witam nowych współpracowników

logoGF_poziomParę tygodni temu miałem przyjemność zapowiedzieć trzech nowych autorów, piszących dla naszego serwisu.

Dziś kolejna przyjemność (jako RedNacz mam taką!) zapowiedzi dwójki nowych współpracowników.

Mateusz 'Serek' SeroczyńskiMateusz Serek Seroczyński już jutro zadebiutuje na naszych łamach – zapraszam na sobotnią lekturę recenzji! Dał się On poznać kilkoma recenzjami publikowanymi w innych serwisach, ale mam nadzieję, że od teraz większość swej energii i zaangażowania skieruje na teksty pisane dla Games Fanatic. Spodziewajcie się zatem nowego, oryginalnego spojrzenia na gry planszowe.

Witam wśród nas Serku :)

ania_kolak1Anna Kolak to, dla odmiany, zupełna debiutantka w planszówkowym światku. Niemniej jednak, jestem pewien, że jej pierwszy tekst – około połowy maja – zaintryguje i zaciekawi innym spojrzeniem na planszówki. Ania jest absolwentką filologii polskiej (miła odmiana w gronie ścisłowców) i podzieli się z nami oryginalną analizą Hanabi.

Zapewniam, że takiego tekstu jeszcze nie czytaliście!

Witam wśród nas Aniu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dlaczego warto grać z dziećmi w gry planszowe?

Gra planszowa to nie tylko kolejna zabawka, która zajmuje czas naszym pociechom. Jest to zabawka wyjątkowa, bo przynosząca dziecku szczególnie wiele korzyści. W dzisiejszym tekście chcę przedstawić argumenty odpowiadające na tytułowe pytanie: dlaczego warto grać z dziećmi w gry planszowe? I to nie tylko w domu, ale również w przedszkolnej sali. Jest to artykuł skierowany zarówno do rodziców małych dzieci (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym), jak i do nauczycieli, zwłaszcza przedszkoli i nauczania początkowego. Zapraszam! Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap