Home / Wiadomości / Artykuły / Witam nowych współpracowników

Witam nowych współpracowników

logoGF_poziomParę tygodni temu miałem przyjemność zapowiedzieć trzech nowych autorów, piszących dla naszego serwisu.

Dziś kolejna przyjemność (jako RedNacz mam taką!) zapowiedzi dwójki nowych współpracowników.

Mateusz 'Serek' SeroczyńskiMateusz Serek Seroczyński już jutro zadebiutuje na naszych łamach – zapraszam na sobotnią lekturę recenzji! Dał się On poznać kilkoma recenzjami publikowanymi w innych serwisach, ale mam nadzieję, że od teraz większość swej energii i zaangażowania skieruje na teksty pisane dla Games Fanatic. Spodziewajcie się zatem nowego, oryginalnego spojrzenia na gry planszowe.

Witam wśród nas Serku :)

ania_kolak1Anna Kolak to, dla odmiany, zupełna debiutantka w planszówkowym światku. Niemniej jednak, jestem pewien, że jej pierwszy tekst – około połowy maja – zaintryguje i zaciekawi innym spojrzeniem na planszówki. Ania jest absolwentką filologii polskiej (miła odmiana w gronie ścisłowców) i podzieli się z nami oryginalną analizą Hanabi.

Zapewniam, że takiego tekstu jeszcze nie czytaliście!

Witam wśród nas Aniu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Historia gier w Polsce. Część 1 – Czasy Piastów i Jagiellonów

Skąd można czerpać wiedzę historyczną? Oczywiście ze źródeł materialnych i pisanych. Źródła materialne to elementy gier, odkrywane przez archeologów. Najstarszymi, jakie odnaleziono na terenie obecnej Polski są zapewne pionki z założonych przez Wikingów osad na terenie wyspy Wolin oraz w pobliżu Elbląga. A jakie mamy źródła pisane, w których można o grach przeczytać? To nie tylko kroniki i dzieła literackie z dawnych epok, ale także zbiory praw i kroniki sądowe.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap