Home / Wiadomości / Konkursy / 7 – rozstrzygnięcie konkursów!

7 – rozstrzygnięcie konkursów!

7 logoWczoraj miała miejsce oficjalna premiera gry 7 – Obrona Lwowa. Relacja z tego wydarzenia – jeszcze dziś.

Także wczoraj minął termin nadsyłania odpowiedzi w dwóch konkursach związanych z tą grą. Odpowiedzi napłynęło niemało, a co ważne, w większości poprawne.

Na pierwszy konkurs wpłynęło 121 odpowiedzi (wszystkie poprawne!). Amerykaninem tym jest oczywiście ppłk pil. Merian Caldwell Cooper. Po losowaniu szczęśliwym posiadaczem kompletu gier o gwiaździstych lotnikach kościuszkowskich jednostek polskiego lotnictwa okazała się p. Krystyna Owsiak. Gratuluję, a w sprawie nagrody zaraz poślę maila.

Drugi konkurs był nieco trudniejszy, ale też sporo osób świetnie sobie poradziło. Odpowiedź na konkursowe pytanie powinna była zawierać informacje tego typu: „Order Otrzymał Jan Kowalewski, który złamał bolszewickie szyfry i szyfry URL, które umożliwiły sprawniejszą obronę Lwowa”, ale za poprawne uznałem także inne powiązania polskich wojskowych walczących w wojnie polsko-bolszewickiej. Spośród 34 zgłoszeń, szczęście dziś uśmiechnęło się do p. Michała Gościniaka. Gratuluję, a w sprawie nagrody zaraz poślę maila.

Szczęśliwcom, którym szczęście dziś sprzyjało raz jeszcze gratuluję i życzę wielu emocji podczas rozgrywek.

A wszystkich zachęcam do śledzenia naszej strony i wypatrywania kolejnych konkursów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames … Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap