Home / Wiadomości / Konkursy / Konkurs z Tytusem, Romkiem i A’Tomkiem!

Konkurs z Tytusem, Romkiem i A’Tomkiem!

tytus_romek_boxWspólnie z wydawcą Egmont Polska zapraszamy do konkursu, w którym główną nagrodę mamy w trzech postaciach, tak jak trzech jest bohaterów legendarnego komiksu – a teraz także gry planszowej.

Jeśli chcesz wygrać egzemplarz planszówki Tytus, Romek i A’Tomek, to zapraszamy po szczegóły…

Oto pytanie konkursowe: „Wymień jak najwięcej nazw pojazdów, które zostały wykorzystane w grze planszowej Tytus, Romek i A’Tomek?”.

Wśród osób, które wymienią najwięcej poprawnie zidentyfikowanych pojazdów, rozlosujemy 3 nagrody – gry planszowe Tytus, Romek i A’Tomek.

Na odpowiedzi czekamy do końca tygodnia. Termin mija o 23:00 w niedzielę 5 lipca 2015.

Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap