Home | Wiadomości | Turnieje | Konkurs Troja

Konkurs Troja

❍ Reading Time: 2 minutes

Konkurs ZAKOŃCZONY. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym gry karcianej Troja. Przeczytaj informacje o tej świetnie zapowiadającej się polskiej produkcji i wygraj egzemplarz!

Konkurs gry TROJA

Premiera Troi zbliża się wielkimi krokami – gra zostanie wydana już 15 listopada przez Krakowską Grupę Kreatywną, a tymczasem mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze tej świetnej gry karcianej.

Zostaną on wysłane do zwycięzców w dniu premiery. Możesz być jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) właścicieli tego tytułu w Polsce!! Konkurs trwa tylko do 10 listopada. Lepiej się pospiesz!

Konkurs rozłożony jest na 2 etapy. Aby wziąć udział w pierwszym – wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania znajdujące się poniżej. Odpowiedzi szukaj na stronie zapowiedzi oraz na oficjalnej stronie gry. Po 10 listopada do wszystkich zostanie wysłane powiadomienie o rozpoczęciu drugiego etapu – a w nim – do rozwiązania zagadka logiczna związana z grą Troja!

Wśród osób, które wezmą udział w pierwszym tylko etapie – zostanie rozlosowany jeden egzemplarz gry, natomiast pozostane dwa trafią do losowo wytypowanych uczestników obu etapów (oczywiście pod warunkiem udzielenia prawidłowych odpowiedzi).

Pierwszy etap konkursu zakończył się 10 listopada, o godzinie 18:22!
Zwycięzcą pierwszego etapu został Jakub, jakub@*.net !! Gratulujemy!
Drugi etap konkursu przeznaczony jest dla osób, które bezbłędnie odpowiedziały na pytania.

Poprawne odpowiedzi to oczywiście:
1. Jaką wartość Taktyki ma karta „Hoplici”?    Taktyka 2
2. Ile osób może grać w Troję jedną talią?     2-4 osoby
3. Jak nazywa się grupa autorów gry Troja? Kuźnia Gier

Ostatnie pytanie sprawiło najwięcej trudności. Ponad 50% odpowiedzi było błędnych, wskazując jako autorów firmę Krakowska Grupa Kreatywna, tymczasem KGK jest jedynie wydawcą gry. Kuźnia Gier to młoda grupa twórcza odpowiedzialna m.in. za stworzenie Troi a także kilku innych, nie wydanych jeszcze gier. Adres jej strony internetowej to www.kuzniagier.pl.

Gratuluję wszystkim, którzy wysłali poprawne odpowiedzi. Pytanie z drugiego etapu konkursu znajduje się TUTAJ.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w serwisie Gry-Planszowe.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*