Home / Wiadomości / Wydarzenia / Nietypowe spotkanie – paintball

Nietypowe spotkanie – paintball

02.06.2007, Otwock

Ta fotorelacja nie ma dużego związku z grami planszowymi, poza takim, że została zorganizowana przez i dla miłośników planszówek. Dzięki Lim-Dulowi udało się zebrać prawie 20 osób i zrobić mały integracyjny wypad do Otwocka, gdzie na terenie opuszczonego szpitala psychiatrycznego spędziliśmy kilka ładnych godzin strzelając do siebie kulkami z farbą.

Niestety, nie ma praktycznie zdjęć z „akcji”, ponieważ wejście z aparatem pomiędzy walczące strony skończyło by się najprawdopodobniej natychmiastowym rozstrzelaniem.

Wrażenia uczestników z gry można poczytać na naszym forum dyskusyjnym.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w serwisie Gry-Planszowe.pl.

6 komentarzy

 1. Avatar
  Jarosław Czaja

  Fajne fotki :-)

 2. Avatar

  Ja chciałem tylko dodać, że w końcu na spotkaniu zjawili się właściwie sami planszówkowcy albo ich (przede wszystkim Pędraka) znajomi. Przyjechał kwiatosz z kumplami z Lublina i nawet Nataniel z Gdańska (to on robił wszystkie zdjęcia poza ostatnim).

  Szkoda, że na jednym zdjęciu mam firanę na czole, bo stałem na deszczu przed autokarem, czekając na te obiecane 35 osób. Z kolei na tym w budynku wyglądam grubo (bo jestem w międzyczasie grubawy, ale nie aż tak ;-) – grrrr.

 3. Avatar
  Maciek Kasprzyk

  Świetny pomysł !!! Żałuję, że przegapiłem ten wypad. Z chęcią pobiegałbym trochę z planszą do osadników i strzelał hotelami z monopoly. Szybkostrzelna klamka Lim-Dulla mnie nie zdziwiła … byłem przekonany, że zabierze ten granat odłamkowy z szuflady na smolnej

 4. Avatar

  News OT
  ;)

  he he i kto to pisze. Teraz to już nikt nie bedzie bajdurzył, że czasem napiszę komentarz OT

 5. Avatar
  Artur Jedliński

  Wrzucilem swoja relacje tutaj.

 6. Avatar

  Świetna zabawa, 5 godzin adrenaliny i emocji. Co prawda pozniej snulem sie po mieszkaniu ze zmeczenia jak zywy trup, ale warto bylo ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ostatnia próba – Detektywistyczny destylat

Na Wspieram.to trwa właśnie zbiórka katowickiej kawiarni Ludiversum zorganizowana w związku z ogólnie panującą obecnie sytuacją, o której wszyscy bardzo dobrze wiemy. Ciężko prowadzić lokal, który oprócz kawy oferuje odwiedzającym planszówki i miejsce do grania, kiedy nie można wpuszczać nikogo do środka. Warto zajrzeć. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap