Home / Wiadomości / Konkursy / Wielki KONKURS Kolejowy – ogłoszenie wyników

Wielki KONKURS Kolejowy – ogłoszenie wyników

pociągZgodnie z ogłoszeniem o Konkursie dziś 24 września możemy ogłosić zwycięzcę – osobę, która zdobywa niniejszym główną nagrodę kupon rabatowy o wartości 150 zł na dowolną grę o tematyce kolejowej w sklepie Rebel.

Najlepszy wynik zgłosił Kamil Pożarowszczyk, jego wynik to 19 odwiedzonych miast (Zielona Góra, Głogów, Wrocław, Katowice, Bytom, Radzionków, Bielsko-Biała, Kraków, Warszawa, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Malbork, Olsztyn i Sztum). 14 przesiadek i zaledwie 35 h 06 min w pociągach! Łącznie jego wirtualna podróż trwałaby 46:05. Imponujące!!!

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania! Kamil Pożarowszczyk zdobywa zatem główną nagrodę kupon rabatowy o wartości 150 zł na dowolną grę o tematyce kolejowej w sklepie Rebel. Dane mailowe zostaną przekazane niezwłocznie do fundatora nagrody firmy Rebel.pl.

Drugi wynik to propozycja Artura Chojnackiego. Także 19 miast, ale co ciekawe po zupełnie innej trasie (Olsztyn, Malbork, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Wrocław, Głogów, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Warszawa, Kraków, Bytom, Radzionków). Podróż również z 14 przesiadkami trwała jednak dłużej… 40 h 45 min w pociągach, a łącznie 47 h 50 min. Limit wykorzystany niemal w całości!!! Jestem pełen podziwu, że tak trudne zadanie udało się tak fantastycznie wykonać.

Ciekawostkę stanowi spostrzeżenie, że obaj najlepsi uczestnicy odwiedzili te same miasta!

Kolejne wyniki z 18 odwiedzonymi miastami zgłosili: Piotr Warda (z kolegą), Paweł Spryszyński (z narzeczoną) i Adam Głuszkowski. To również niezwykle wyśrubowane osiągnięcia – gratulacje!

Pozostali uczestnicy także wykazali się determinacją i pieczołowitością w przeglądaniu rozkładów jazdy, ale od najlepszego wyniku dzieliło ich coraz więcej.

To pierwszy turniej organizowany przeze mnie. Nie spodziewałem się, że lista miast turniejowych zmieniać się będzie w czasie… To na pewno było znaczące utrudnienie. Także wiele pytań skierowanych do mnie uświadomiło mi jak trudno jest sformułować czytelne i jednoznaczne zasady. Mam nadzieję, że uczestnicy i kibice mieli choć trochę satysfakcji z wykonywania tego nieprostego zadania.

Chciałbym móc zaproponować Wam w przyszłości równie niebanalne zadanie konkursowe z atrakcyjnymi nagrodami.

dryń, dryń, dryń…
masz wiadomość…

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że firma Rebel.pl w uznaniu dla niezwyczajnej trudności naszego Konkursu i jakże minimalnej różnicy między 1. a 2. wynikiem postanowiła uhonorować także zdobywcę drugiego miejsca!

Zatem Artur Chojnacki za drugie miejsce zdobywa kupon rabatowy na dowolna grę o tematyce kolejowej na 70zł w sklepie Rebel.

Ha! To jest miła niespodzianka na koniec emocjonującego i pełnego wyzwań konkursu!

Sponsorowi nagród, firmie Rebel.pl raz jeszcze podziękowania za szczodrość, a zdobywcom nagród gratuluję i życzę miłych chwil przy kolejowych planszówkach!

One comment

  1. Konkurs był ciekawy i bardzo emocjonujący, w szczególności oczekiwanie na ostateczne wyniki. Gratulacje dla organizatora za znakomity pomysł. Podziękowania dla firmy Rebel.pl za ufundowanie nagród i za miły gest w stosunku do zdobywcy drugiego miejsca, z którym minimalnie wygrałem. Jako nagrodę wybrałem grę Wsiąść do Pociągu: Europa:) Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames … Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap