Home / Wiadomości / Zapowiedź / Zapowiedzi 2014 – cz. XVIII: Albi

Zapowiedzi 2014 – cz. XVIII: Albi

Krakowskie wydawnictwo Albi Polska ogłosiło wydanie w najbliższych miesiącach dwóch nowych gier.

Trwają intensywne prace nad grą ENIGMA.

Enigma

Enigma

Enigma to gra uznanego już autora Touko Tahkokallio (tak, tego od Eclipse). Gracze będą badać starożytną świątynię, rozwiązywać różne zadania aby przemieszczać się między komnatami. Zadania będą rozwiązywane równocześnie w czterech kategoriach: tangramy, układanie klocków, budowanie kanałów oraz równoważnia. Najlepszy w rozwiązywaniu będzie mógł w nagrodę dodać nowe komnaty do planu świątyni. Zapowiada się intrygująca mieszanka mechanik.
Do graczy gra powinna trafić już w połowie maja.

Beer gamePiwna gra – jeszcze jest w opracowaniu.

Piwna gra

Piwna gra

Jak widać po wizualizacji zapowiada się lżejsza, imprezowa pozycja. Tych, którzy nie boją się bratniej czeskiej mowy zainteresować może opis z centrali Albi – https://www.albi.cz/hry-a-zabava/pivni-hra/ Znaleźć tam można także zasady.

Gra planowana jest na polski rynek w lipcu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap