Home / Wiadomości / Aktualności / News Games Fanatic startuje!

News Games Fanatic startuje!

GFnewsTo nowy pomysł na usprawnienie przekazu coraz gęstszego strumienia informacji z naszego planszówkowego świata.

Był czas, gdy Games Fanatic publikował niemal wyłącznie recenzje. Nadal jest to nasz znak rozpoznawczy, oczko w głowie. Z czasem pojawiły się wywiady, zapowiedzi, reportaże, nawet relacje filmowe. Wreszcie sporo treści od wydawców gier planszowych.
Są to ważne informacje, ale o bardzo zróżnicowanym charakterze. Jedne mają postać sporego artykułu, inne notki, a czasem wręcz ciekawostki, krótkiej zapowiedzi. A jest ich coraz więcej…
Aby nie przesłonić naszego podstawowego przekazu – solidnych, przemyślanych, dogłębnych recenzji otwieramy dziś drugi kanał informacyjny – news.gamesfanatic.pl.
Właśnie tu – news.gamesfanatic.pl – będziecie mogli znaleźć więcej, częściej, szybciej najnowsze wieści z polskiego, ale nie tylko, planszówkowego świata. Tym szybciej, że będą je tu wrzucać także wydawcy. Skróci się zatem obieg informacji.
Jeśli ktoś z wydawców chciałby włączyć się do naszej inicjatywy, to zapraszamy do kontaktu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mezo

Hurra! Nowa gra przed premierą! Klimaty Azteków (potem przeczytałem że Majów)- rzadko używane, a lubię. Hype na grę słyszę od pół roku, z KS (na którym było wydanie pierwotne) mam dobre doświadczenia, tak samo z wydawnictwem Portal. Szybko przeczytam instrukcję i wesoło rozpracujemy grę na najbliższym spotkaniu! Cóż… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap