Home / Wiadomości / Konkursy / Rozwiązanie konkursu świątecznego

Rozwiązanie konkursu świątecznego

Święty Mikołaj bardzo dziękuje za Wasze zaangażowanie w konkursie. Niezmiernie ucieszył go fakt, że jest wiele osób, które o planszówkach marzą lub co jeszcze piękniejsze – rozwijają tę pasję u innych! Niestety nagrody mogliśmy przyznać tylko trzem osobom, a są to:

 

Munchkin Panic – Marek Wasiński

Sen – Norbert Kalinkowski

Na końcu języka – Katarzyna Perczyńska

 

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy z redakcją (kontakt@gamesfanatic.pl) w celu podania adresu, na który zostanie wysłana nagroda.

Dziękujemy sponsorom za przekazanie gier na konkurs! A jeśli wciąż mało Wam konkursów, to u naszych Mikołajów również możecie wygrać wspaniałe nagrody: TU (Black Monk Games) i TU (Nasza Księgarnia).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Fantastyczne Światy: Przeklęte Skarby

Fantastyczne Światy to gra, która stanowi kategorię samą w sobie. Filler angażujący zarówno wyjadaczy jak i osoby raczkujące w hobby. Wymagające kalkulacji, szacowania ryzyka, nieprzesadnie premiujące doświadczenie a do tego jedna partia trwa około dwudziestu minut. W przeciwieństwie do innych różne ekipy grają w niego u mnie raz po raz. Czy grając z dodatkiem owe boskie proporcje zostaną utrzymane, czy też zabawa ulegnie rozwodnieniu? Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap