Home / Wiadomości / Konkursy / Jeszcze jeden konkurs z 7: Obrona Lwowa

Jeszcze jeden konkurs z 7: Obrona Lwowa

7 logo27-28 czerwca podczas Małopolskiego Pikniku Lotniczego odbędzie się premiera najnowszej gry edukacyjnej Instytutu Pamięci Narodowej zatytułowanej „7”.

W związku z tym mamy dla naszych Czytelników jeszcze jeden konkurs! Nieco trudniejszy, ale może dzięki temu łatwiej o szczęśliwy los?

Uwaga: wykluczamy sytuację, aby ta sama osoba została wylosowana w obydwu konkursach!
Nagrodą jest pakiet-trylogia gier IPN o lotnikach walczących pod gwiaździstym godłem: 303, 111, 7.
Nagrodę wylosujemy spośród poprawnych odpowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do końca Pikniku, czyli do 20:00 28 czerwca. A pytanie brzmi:

Polskie zwycięstwo pod Lwowem wiązało się nie tylko z lotnictwem, ale także przewagą w dziedzinie łączności radiowej. Co wspólnego ma Order Wschodzącego Słońca z Obroną Lwowa?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Blackout: Hongkong – konkurs [WYNIKI]

Drodzy Gracze! Byliście grzeczni w tym roku? Jeżeli tak, to macie szansę dostać fantastyczny prezent od gamesfanaticowego Mikołaja i zaprzyjaźnionej z nim Jaszczurki. Chodzi o grę Blackout: Hongkong, która zebrała świetne recenzje od naszych redaktorów i została objęta patronatem medialnym GF. GF-owy Mikołaj jest jednak wymagający – nie starczy być grzecznym, trzeba też być kreatywnym. Zobaczcie jak możecie przekonać Gwiazdora, żeby to akurat Wam przyniósł nagrodę. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap